Top chart

 • Koruna posiluje a vývoj kurzu maluje "Hradčany", jak na Twitteru ukázal analytik ČSOB AM Jaroslav Vybíral. Pomáhají jestřábí výroky centrálních bankéřů a růst inflace. Vše navzdory volbám.

  V článku se dále dozvíte

  • Návod pro nerozhodnuté voliče. Přehled politických stran podle toho, jak se staví k elektronické evidenci tržeb.
  • Netflix chce příští rok utratit až osm miliard dolarů za vlastní filmy a seriály. Je však otázkou, jestli nábor nových předplatitelů dokáže pokrýt růst zadlužení kvůli nové tvorbě.
  • Poradenská společnost Deloitte nezapře své kořeny v účetnictví. Startupové firmy hodnotí podle růstu tržeb. Může to být věrnější obrázek stavu věcí než hodnoty, které technologickým firmám přisuzují jejich investoři.

  Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

  Proč ji potřebujeme?

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

  Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

  Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

  Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

  Platba kartou

  Rychlá online platba

  Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

  Peníze podle Leoše Rouska

  Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

  Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

  Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
  Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

  Přihlásit se k odběru