Přestože vystudoval práva, již přes dvacet let se věnuje realitnímu byznysu. Společnost Gaudí, kterou spoluzakládal a kterou dodnes řídí, je jednou z nejstarších, ryze českých realitních a developerských firem.

Za dobu existence společnosti úspěšně realizoval devět developerských projektů v hodnotě přesahující 1,2 miliardy korun. V současné době se věnuje dokončování bytového projektu Eliška, který je nejvyšším bytovým domem v Česku.

Nejen o ní, ale i o svém pohledu na budoucí bydlení mladých lidí, hovoří Vladimír Lederer, majitel a ředitel společnosti Gaudí.

Jste jedna z nejstarších realitních společností u nás. Můžete stručně zhodnotit, jak se vám za celou dobu existence dařilo?

Jsme původní česká realitní firma, existujeme přes dvacet let. Naši činnost pojímáme konzervativně, proto nás tolik nezasahují vlny hospodářských cyklů. Daří se nám tak nějak normálně.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku