Znovín se do finále dostával od začátku, ale uspěl až nyní. „Vyhráli jsme téměř všechny vinařské soutěže,“ vidí důvod úspěchu ředitel Znovínu Pavel Vajčner.

"Ocenění si vážíme, protože je to velmi reprezentativní soutěž, která hodnotí jednotlivá vinařství komplexně. To dělá tuto soutěž jedinečnou, protože kvalita vín je jedna věc, ale stejně důležité je i to, jak funguje vinařství jako podnik a jak se například stará o vinohrady," říká Vajčner.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Vítěznou firmou soutěže Vinařství roku se stal Znovín Znojmo. Vyhlášení výsledků již čtvrtého ročníku vinařského klání, jehož partnerem jsou i Hospodářské noviny, proběhlo večer v sále pražské Lucerny.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.