Předseda Českého telekomunikačního úřadu Pavel Dvořák bude mít schůzku s ministrem průmyslu a obchodu Martinem Kubou (ODS). Ten není spokojený s prací regulátora při organizování aukce na mobilní sítě čtvrté generace.

"Ministr má být tím, kdo určuje strategii kam se má tento trh v ČR rozvíjet. Budu mít schůzku s panem předsedou Dvořákem, který ode mě dostane jasný vzkaz, že chci vidět vypořádání připomínek a chci je odnést na vládu," říká Kuba v rozhovoru pro IHNED.cz.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba v rozhovoru pro HN kritizuje práci a dynamiku ČTÚ, který dostatečně netlačí na snížení cen a kvalitu služeb. Podle Kuby jsou nyní zákony dostatečné, problém je v personálním obsazení rady ČTÚ.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.