Po přehledném srovnání tarifů českých mobilních operátorů volal na konferenci ministerstva průmyslu poslanec TOP-09 Jan Husák. Podle něj v Česku chybí to, co je běžné v zahraničí, například v Británii, kde podobné kalkulátory a srovnávače běžně fungují.

A aktivní je v tom i regulátor - nedávno jeden z cenových srovnávačů cable.co.uk dostal i oficiální posvěcení Ofcomu, britské obdoby Českého telekomunikačního úřadu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Poslanec TOP 09 Jan Husák vyzval Český telekomunikační úřad, ať vytvoří srovnávač tarifů. Podobnou aplikaci provozuje například britský regulátor. Husák navíc na srovnávači ukázal, že jeho tarif by vyšel v Británii na třetinu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru