Výrobce baget Crocodille uvažuje o vstupu na čínský trh. "Ve střednědobé perspektivě vidíme na čínském trhu velký potenciál pro náš koncept rychlého občerstvení Bageterie Boulevard. Umístění našich bageterií si umíme představit zejména v obchodních centrech rychle rostoucích metropolí, jako je Kanton, Šen-čen, Hongkong, Peking a Šanghaj," prohlašuje Petr Cichoň, majitel pražské firmy Crocodille.

Proto se tento týden vydal do Číny jako člen delegace podnikatelů s ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem a přivezl ukázat zájemcům i vzorky svých výrobků.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pražská firma Crocodille chce se svými bageteriemi vstoupit na čínský trh. Společnost uvažuje i o vývozu hotových výrobků. V Číně se chtějí prosadit i další české společnosti, například Tatra Trucks nebo Leo Express.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru