Anonymní bankéř, který pracuje v americkém finančním ústavu Goldman Sachs, otevřel před několika lety účet na sociální síti Twitter s názvem GSElevator. Na něm původně zveřejňoval posměšné komentáře zaměstnanců banky k aktuálním událostem, které slyšel při rozhovorech ve výtahu banky.

Posměšné komentáře se tak dotýkají například hnutí Ocuppy Wall Street, amerického slevového serveru Groupon nebo spoluzakladatele sociální sítě Facebook Marka Zuckerberga.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Bankéři z amerického investičního domu Goldman Sachs bývají nejčastějším terčem odpůrců kapitalismu. V USA se stali ikonou bankovního vykořisťování. Zaměstnanci banky to světu vrací minimálně posměšnými rozhovory. Přečtěte si 15 nejzajímavějších hlášek, které unikly na síť Twitter.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.