Někteří z nich ještě chodí do školy, jiní přednáškové auly opustili teprve nedávno, všichni ale už mají vlastní byznys. A rozhodli se motivovat ostatní mladé lidi, aby sebrali odvahu a také se vrhli do podnikání.

V rámci Týdne na podporu podnikání, jehož hostitelskou organizací je ELAI, proběhla na Vysoké škole ekonomické v Praze přednáška o obchodních příležitostech. Mladí podnikatelé se rozhodli podělit o své zkušenosti s ostatními studenty. 

"Jeden z hlavních důvodů našeho podniká je fakt, že si můžu rozhodovat sám o sobě a své budoucnosti. Jsem totiž dost paličatý a nemohu mít šéfa," uvádí jeden z přednášejících podnikatelů Michael Horovič. Připouští ale i stinné stránky obchodování.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Několik mladých podnikajících studentů nebo absolventů se v rámci Týdne na podporu podnikání podělilo o zkušenosti se zakládáním byznysu.
  • Upozornili na možná rizika, ale také motivovali k rozjetí vlastních projektů.
  • Největší výhodu podnikání vidí v rozhodování si o vlastím čase a možnosti být sám sobě šéfem.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.