Finanční skupina RSBC Private Equity CZ podnikatele Roberta Schönfelda se spojila se známým rybářem a cestovatelem Jakubem Vágnerem. Jimi nedávno založená akciová společnost Jakub Vágner Rybářství hodlá v nadcházejícím roce investovat zhruba 200 milionů korun do rybářského byznysu. Schönfeld a Vágner to ve čtvrtek řekli novinářům.

"V České republice je kolem milionu rybářů. Přesto se tu nikdo této oblasti nevěnuje komplexně. Jakubovy rybářské zkušenosti jsou i na globální úrovni jedinečné a dávají nám šanci uspět nejen v ČR, ale výhledově i na zahraničních trzích," prohlásil Schönfeld. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Popularizátor rybářství Jakub Vágner se s byznysmenem a filantropem Robertem Schönfeldem pouští do podnikání. Vedle chovu sladkovodních ryb se budou zaměřovat i na sportovní rybolov a plánují budovat v Česku resorty pro rybáře a jejich rodiny.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru