Sázky na jméno Tomáše Budníka jako nového generálního ředitele Telefóniky se vyplatily. V pátek večer se představil úzké skupině vysokých manažerů a veřejně jeho jmenování oznámí firma v pondělí. Luise Malvida nahradí ve funkci od 1. července.

Budníkovým úkolem je hlavně zefektivnit největší tuzemskou telekomunikační společnost pod novým majitelem, skupinou PPF miliardáře Petra Kellnera. "Mým cílem je výrazně zjednodušit a zrychlit chod firmy, abychom mohli pružně reagovat na jakékoli změny trhu. Ruku v ruce budeme pokračovat ve zjednodušování produktů a služeb,” uvedl exkluzivně pro iHNED.cz.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.