Firma Czech Medical Tours funguje zhruba rok. Do Česka přivezla už několik desítek zahraničních pacientů, kterým tady domluvila léčbu.

"Klientovi zařídíme veškeré transfery, ubytování, volnočasový program. Samozřejmostí je náš doprovod na vyšetření a zákroky, včetně služeb překladatele. U výstupních materiálů pak zajistíme dokumenty v klientem požadovaném jazyce," popisuje princip svého podnikání Petr Strnad.

Jeho agentura dokáže zařídit umělou kyčel v ceně do 200 tisíc. Specializuje se třeba také na zajištění odborné konzultace pro cizince od renomovaných českých lékařů. Za tuto službu platí zahraniční klienti v řádu jednotek tisíc korun.

Czech Medical Tours získává převážnou většinu klientů v Rusku a zemích východní Evropy. Pro lidi z těchto států je česká medicína synonymem kvality.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Plastiky, asistovaná reprodukce nebo častěji operace žlučníku lákají do Česka stále víc "turistů". Pomáhá tomu například i benevolentnější legislativa vůči umělému oplodnění. Odborníci čekají, že i díky tomu zdravotní turistika v Česku dál poroste.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.