"Roste počet poskytovatelů výkonů plastických operací. Je to logická reakce vyššího zájmu lidí o ně. To ale představuje také tlak na cenu. Kliniky zároveň standardně nabízejí operace na splátky," zamýšlí se nad těžko uchopitelným trhem estetických zákroků jako jsou plastiky prsou, facelifting a další finanční ředitel kliniky plastické chirurgie ISCARE Martin Lambert.

Co do zájmu vedou podle něj úpravy prsou, největší nárůst poptávky v posledních letech je ale o různé formy liposukce.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Estetických plastických operací, tedy těch, které člověk až tolik nepotřebuje, v Česku přibývá. Stále je zájem hlavně o úpravy prsou, přibývá ale i dalších typů operací. V Pražské klinice ISCARE tento týden „odbavili“ prvního zákazníka metodou liposculpturingu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.