Provozovatel televize Óčka, Stanice O, jejímž majitelem je vydavatelství Mafra, se dlouhodobě pohyboval ve ztrátě. V letech 2009 až 2011, kdy ještě stanici řídil bývalý ředitel České televize Jiří Balvín, přesáhla 45 milionů korun.

Zhruba před rokem televize vyměnila vedení a začalo se jí dařit.

Současný šéf Óčka Štěpán Wolde říká, že k tomu přispěly celkové změny na televizním trhu a zrychlený proces digitalizace. Vývoj na trhu navíc přiměl Mafru k rozhodnutí spustit vedle Óčka ještě jeden hudební kanál.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Trh plnoformátových televizí je podle něj už plně obsazený, volný prostor prakticky nezbývá ani pro menší tematické televize. "Zbývají maximálně dva roky, než se trh definitivně zaplní a objeví se tu ještě pár kanálů," říká Štěpán Wolde, generální ředitel Óčka.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.