Spolupráce technologických brněnských firem INVEA-TECH a AdvaICT dosáhla logického dovršení. INVEA-TECH totiž na začátku ledna tohoto roku koupila 100 % akcií AdvaICT. Finanční detaily transakce ale ani jedna společnost nezveřejnila.

,,Domluvili jsme se, že detaily kolem financí zveřejňovat nebudeme," řekl místopředseda představenstva INVEA-TECH Pavel Čeleda.

"Spojením společností INVEA-TECH a AdvaICT upevníme pozici řešení FlowMon na českém trhu, zjednodušíme komunikaci se zákazníky i obchodními partnery a budeme schopni nabídnout vysoce integrované a provázané řešení pro měření a ukládání provozu datové sítě a jeho automatickou analýzu," řekl šéf AdvaICT Pavel Minařík, který se nyní přesunul na pozici technického ředitele INVEA-TECH.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Společnost INVEA-TECH na začátku ledna koupila všechny akcie firmy AdvaICT. Jejich produkty se vzájemně doplňují. Šlo tedy o logický krok. Obě firmy, které se orientují na bezpečnost počítačových sítí, jsou aktivní po celém světě.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru