Je jedna věc, která může velmi dobře napovědět, co se stane v příštím roce - to na co tisíce lidí vsázejí své peníze.

Sázky říkají mnoho věcí. Například, že ztrátové České aerolinie ani v roce 2013 nenajdou toužebně vyhlíženého strategického partnera. A pokud se jim to přece podaří, bude to spíše Korean Air než Qatar Airways.

Kurzy sázkových bookmakerů také předpokládají úspěch investorů do fotovoltaiky v případné arbitráži se státem.

Ale na rozdíl od loňského roku sázkové kanceláře letos nevypisují kurzy na odchod Řecka nebo nějaké jiné země z eurozóny.

Sázky na očekávané události v ekonomice nabízejí některé kanceláře v rámci takzvaných společenských sázek, kterým pro příští rok jinak dominuje především volba prezidenta nebo sázky z oblasti showbyznysu (Pohlaví či jméno potomka britského prince Williama, Šmuclerová se provdá za Haška - 7:1).

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Sázky na odchod Řecka z eurozóny letos kanceláře nenabízejí, místo toho můžete vsadit na vystoupení ČR z EU. Sázka na prodej Sparty má kurz 6:1, bookmakeři Fortuny to považují za pravděpodobnější, než že se Česku podaří obhájit výhru v Davis Cupu (10:1).

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.