PPF si prostřednictvím dceřiné Air Bank registrovala ochrannou známku Air Mobile. Kellnerova skupina přitom připravuje projekt nového mobilního operátora. O využití předpony Air pro služby PPF koncovým klientům se spekulovalo již při jeho ohlášení.

Společně byly před týdnem podány přihlášky i na známky Air Services, Air Insurance a Air Safe. Využití ani jedné z nich ale zatím společnost nepotvrdila. "Návrh na zápis ochranných známek jsme podali z důvodu zatím jen teoretického rozšíření do dalších odvětví," řekl mluvčí registrující Air Bank Vladimír Komjati.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.