Cestovní kancelář Fischer bude ode dneška prodávat zájezdy čtvrté největší německé cestovní kanceláře FTI. Cestovní kancelář Fischer o tom informovala v tiskové zprávě.

"Český trh je relativně malý a při prodeji zájezdů do vzdálených destinací lze někdy jen obtížně dosáhnout cen, které mají k dispozici německé cestovní kanceláře. Proto naší nabídku zejména exotických dovolených doplníme o zájezdy partnerské německé cestovní kanceláře," uvedl výkonný ředitel CK Fischer Jiří Jelínek.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Už druhá velká tuzemská cestovní kancelář se letos pustila do spolupráce s Němci. Po té, co tamní koncern Rewe koupil většinový podíl v Exim Tours, začala nyní CK Fischer prodávat zájezdy německé cestovky FTI. Důvodem jsou podstatně nižší ceny zájezdů, kterých české cestovní kanceláře nemohou dosáhnout.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.