Plzeňský Prazdroj příští týden na pražském Strahově představí veřejnosti svůj nový produkt - pivo s názvem Fénix. Jedná se o netradiční pivo, které by mohlo konkurovat například ovocnému pivu Lemon Cool od pražského Staropramenu. Mohlo by ale také jít o speciální pšeničné pivo.

Jakou příchuť bude ale nové plzeňské pivo mít, firma tají. Prozradila jen obecné věci.

 „Naši sládkové ladili výslednou chuť velice pečlivě a připravili lehké pivo se svěžím aroma, které představuje spojení tradice s moderním světem,“ řekl marketingový manažer Plzeňského Prazdroje Dalibor Vainer.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jednička pivovarnického trhu v Česku se snaží využít stále rostoucího zájmu o netradiční piva. 29. února proto představí nové pivo s originální recepturou, které ponese název Fénix. Detaily o novém produktu ale Plzeňský Prazdroj zatím tají.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.