Akviziční apetit pevného českého operátora Dial Telecom nekončí ani letos. Dial tentokrát zalovil v majetku zkrachovalého výrobce telekomunikačního zařízení Nortel Networks.

Do portfolia stovek dceřiných společností padlého kanadského giganta totiž patřila přes svou německou mateřskou společnost i firma Star 21 Networks, která poskytuje velkoobchodně na českém trhu připojení ostatním operátorům.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Český operátor Dial Telecom kupuje firmu Star 21 Networks, která velkoobchodně poskytuje připojení ostatním operátorům. Informaci HN potvrdil místopředeseda představenstva Dial Telecomu Aleš Zeman. Hodnotu transakce firmy nezveřejnily.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.