Další velký dravec začal kroužit nad českými zimními areály. Jedná se o nejbohatšího Čecha, šéfa investiční společnosti PPF, Petra Kellnera. Ten se začal zajímat o majetek a lyžařské areály Českého svazu tělesné výchovy (ČSTV), který v současnosti po "pádu" Sazky bojuje o přežití.

Kellner proto už podal nabídku na odkup areálů a majetku ČSTV, kterou Mladé frontě DNES potvrdil šéf svazu Pavel Kořan. ,,Výkonný výbor vzal nabídku PPF na vědomí, stejně jako všechny předešlé. PPF, stejně jako ostatním, jsme odpověděli, že nejdříve musí rozhodnout valná hromada ČSTV o metodě řešení případného zpeněžení majetku," řekl deníku Kořan.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Investiční skupina PPF, která patří miliardáři Petru Kellnerovi, podala nabídku ČSTV na odkup jeho podílů v zimních lyžařských areálech v Krkonoších. Jen za ně by mohl svaz získat ténměř 300 milionů korun. Nabídek je ale více.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.