Iniciativa asociací pro obnovitelné zdroje energie odmítá vládní návrh zákona o podporovaných zdrojích energie. Ten je nyní v Poslanecké sněmovně a má být projednáván ve druhém čtení.

Podle iniciativy, která sdružuje všechny asociace všech typů obnovitelných zdrojů, je tento zákon nekoncepční a zásadně ohrožuje nejen rozvoj nových instalací OZE v ČR, ale i provoz stávajících zdrojů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Návrh zákona o obnovitelných zdrojích energie, který už je v Poslanecké sněmovně, je podle českých asociací pro obnovitelné zdroje energie nekoncepční. Ohrožuje prý budoucí rozvoj těchto sítí.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.