V Národním domě na pražských Vinohradech ve čtvrtek proběhlo přezkumné jednání o pohledávkách přihlášených do insolvenčního řízení s loterijní společností Sazka.

Jednání provázejí výrazná bezpečnostní opatření, budovu stráží 12 policistů a 8 justičních strážníků. Důvodem posílených bezpečnostních opatření je annonymní hrozba bombového útoku, kterou včera obdržel insolvenční správce Josef Cupka.

Dění jsme sledovali v on-line reportáži -  ZDE

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Sazka se přibližuje svému konci, jediným východiskem je zřejmě vyhlášení konkurzu. Jednání výboru věřitelů Sazky bylo odsunuto na pátek. Bestsport však chce schůzi zrušit, soud totiž údajně nepředal správci jeho pohledávku za Sazkou za 6 miliard.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.