V poslední den roku 2012 byl ve Sbírce zákonů vyhlášen nový zákon o Státním pozemkovém úřadu. Již 1. ledna 2013 tak mohlo dojít ke vzniku Státního pozemkového úřadu, který nahradil dosavadní Pozemkový fond ČR.

Zároveň také došlo ke zrušení zákona o podmínkách převodu zemědělských a lesních pozemků z vlastnictví státu na jiné osoby.

V této souvislosti může být vhodné seznámit se s praktickými důsledky, které zřízení Státního pozemkového úřadu přináší a s novým režimem, který nahrazuje existující úpravu vydávání pozemků z vlastnictví státu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.