Rady pro podnikání
Vyzkoušejte si nový portál zaměřený na malé a střední firmy

VÍCE O PORTÁLU

REGISTRUJTE SE NA 30 DNÍ ZDARMA

Od začátku roku 2013 se mění podmínky zápisu do katastru nemovitostí. Nově bude nutné podávat návrhy na vklad do katastru nemovitostí jen na určeném formuláři.Končí tak přechodné období, kdy žadatelé ještě do konce roku 2012 mohou podávat návrhy na vlastní formulář.

Do katastru nemovitostí se zapisuje například vlastnické právo, zástavní právo, věcná břemena nebo předkupní právo s účinky věcného práva.

Od ledna tedy bude vzor pro jejich vklad shodný pro celou Českou republiku. Formulář je možné vyplnit několika cestami včetně on-line varianty.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.