Stahování a umísťování internetového obsahu do vlastních firemních děl je předmětem obrany autorským právem, a tedy vyžaduje souhlas autora. To, že jste ho nemohli vypátrat, natož ještě získat jeho souhlas, vám jako obrana v případě sporu nepomůže.

Rovněž nelze spoléhat na to, že držitelem autorských práv je ten, na jehož webové stránce je obsah umístěn. Naopak, služby jako Facebook a Google v reakci na tlak autorů zavedly poměrně jednoduché mechanismy oznamování obsahu porušujícího autorská práva a v jeho odstraňování jsou rychlé a nekompromisní, přičemž provádějí jen minimální průzkum oprávněnosti jednotlivých oznámení.

Jak tedy vytvořit hezkou prezentaci bez toho, abychom zasáhli do cizích autorských práv?

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.