Detaily výzvy
Identifikace Výzvy Program Marketing
Priortiní osa 6 - služby pro rozvoj podnikání
Datum vyhlášení výzvy 16.5. 2013
Příjem žádostí 3.6.2013 - 28.11.2014
Systém sběru žádostí Kontinuální
Plánovaná alokace pro tuto Výzvu 151 200 000 K

Účast na veletrhu - zejména v zahraničí - je často velmi nákladná. Tuto finanční položku však můžete snížit díky státní podpoře. Ministerstvo průmyslu a obchodu v půli května vyhlásilo výzvu k podání přihlášek pro žádost o podporu z fondů EU pro účast na mezinárodních veletrzích.

Celkový objem prostředků alokovaných pro tento projekt je 151,2 milionů Kč, které plynou z Operačního programu Podnikání a inovace - program Marketing. Poskytovatelem dotace je Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade.

První přihlášky začínají v CzechTrade přijímat od 3. června, přičemž bude pokračovat až do do 28. 11. 2014. Tyto přihlášky se týkají veletrhů, které byly vybrány pro druhou polovinu roku 2013 do projektu Společná účast na specializovaných výstavách a veletrzích v zahraničí (SVV 2) 2013-2014.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.