Celkem 79 procent firem v České republice čerpalo podporu z některého ze strukturálních fondů v období 2007 až 2013. Stejné procento firem chce nadále využívat podporu ze strukturálních fondů i po roce 2014, a to především ve formě dotací.

Vyplývá to z výsledků průzkumu společností eNovation a Ipsos Tambor, o kterých informoval na čtvrteční konferenci Eurofondy pro podniky 2014+ Jiří Kvíz ze společnosti eNovation.

Zároveň ale většina podniků (87 %) považuje za neadekvátní stávající administrativní zátěž, což zhruba 27 procent firem odrazuje od čerpání dotací. Podle Jiřího Kvíze existuje několik možností administrativní zátěže.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.