Server IHNED.cz s cílem poskytnout čtenářům vodítko pro orientaci na akciových, komoditních a měnových trzích a oslovil desítky v Česku působících expertů věnujících se dění na kapitálových trzích.

Výsledkem je HNByznys index pokrývající akcie, typické investiční komodity i nejdůležitější měny.


David Brzek, Fio banka

Ani přes zlepšení marží v poslední době například Unipetrol nedokáže nadále dosahovat provozní ziskovosti a titul bude nadále trpět nezájmem investorů. Nepředpokládám, že by se kurz již delší dobu stagnující u hranice 170 Kč posunul výrazněji nahoru.


Po celkem příznivém prvním čtvrtletí, kdy se napětí na globálních trzích uvolnilo, a to i díky pomoci ECB a zajištění financování Řecka, jsme přitom byli svědky i optimističtějších dat z reálné ekonomiky eurozóny i USA.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru