České firmy se dívají do budoucnosti s větším optimismem než dřív. Se současnou ekonomickou situací je spokojeno 61 procent z nich. V letošním roce se chystají investovat a zvyšovat mzdy. Vyplývá to z Indexu očekávání firem, který čtvrtletně zjišťuje ČSOB mezi malými a středními podnikateli.

Aktuální hodnota indexu dosahuje optimistické úrovně +25,9 bodu. To je nejlepší výsledek za uplynulé tři roky, kdy ČSOB průzkum provádí. Historicky nejvyššího skóre dosáhla podle šetření i spokojenost podnikatelů s ekonomickou situací.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.