Praktické informace

Pokud máte nějaký unikátní technologický projekt a přejete si výběru zúčastnit, stačí poslat přihlášku Janě Hodboďové, vedoucí inkubátoru na e-mail: hodbodova@inovacentrum.cvut.cz

Přihláška je dostupná na www.inovacentrum.cvut.cz.  Zájemci se mohou hlásit do 13. 12. 2012.

Otevírá se nová možnost rozjet svoje podnikání a až na 18 měsíců získat kompletní zázemí pro svou rodící se firmu, a to díky inkubátoru ČVUT InovaJET. Projekty z oblasti technologických inovací mohou přihlašovat studenti, absolventi i akademici do 13. prosince letošního roku.

Součástí servisu, který bude začínajícím podnikatelům poskytován v rámci ČVUT InovaJETu, je i tým zkušených mentorů, kteří pomohou se vším, co je v podnikatelských začátcích potřeba. Vzniklé subjekty budou následně napojeny na živou komunitu malých a středních firem.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.