Estonsko představuje otevřenou ekonomiku, která ochotně přijímá zahraniční investory. Vliv na to má výhodná poloha, přijetí eura a také přístup samotného obyvatelstva. Estonci se vyznačují vysokou vzdělaností, kreativním přístupem a sebevědomým chováním, jenž pramení z jejich snah vymanit se z ruského vlivu.

Patrné je to například ve znalosti angličtiny, která se při obchodních jednáních upřednostňuje. Ruštině rozumí sice více místních, nikdy by se s ní ale neměla začínat konverzace, neboť by to mohlo navodit nepříznivou atmosféru. 

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.