Střídání vlád, nejasná politická situace a demonstranti v ulicích Bangkoku mohou u potenciálních investorů budit počáteční nedůvěru k Thajsku. Při hlubší znalosti místního prostředí je ale zřejmé, že na obchodní aktivity tyto události nemají tak výrazný dopad, jak by se mohlo zdát.

Přesto se rozhodně nevyplatí pouštět se do jakékoliv kritiky politických poměrů, lidských práv nebo korupce. Pro Thajce je to absolutně nezdvořilé a nepřijatelné. Je totiž potřeba si uvědomit, že královská linie je u vlády 300 let a Thajsko se jako jedna z mála zemí jihovýchodní Asie vyhnulo kolonizaci a na rozdíl od Laosu, Kambodže a Vietnamu také komunistické diktatuře.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.