Český vývoz zůstává podle statistik v dobré kondici a nemalý podíl má na tom i zvýšené exportní úsilí malých a středních firem. Ze statistik vyplývá, že v posledních pěti letech podíl těchto firem setrvale roste a malé a střední podniky začínají pronikat i na trhy vzdálenějších teritorií.

K tomu by jim měl pomoci i zbrusu nový projekt Žijeme v zahraničí.cz. Ten cílí především na menší firmy, které již mají nějaké zkušenosti s exportem a rády by pronikly na nové trhy.

Nabízí jim totiž propojení s konkrétními Čechy žijícími v cizině, kteří mohou nabídnout jak potřebnou kompetenci, tak dobrou znalost místních zvyklostí a prostředí, jazyka či kontaktů na místní úrovni. Bonusem má být i pohodlná komunikace mezi firmou a „kontaktem“ v českém jazyce.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.