České firmy se mohou ve dnech 26. až 27. listopadu setkat s celkem devíti britskými společnostmi z různých oborů a případně s nimi navázat spolupráci. Dorazí konkrétně z jihozápadní Anglie. Informovalo o tom Britského velvyslanectví v Praze, které danou misi zajišťuje.

Kontakt

České společnosti, které mají zájem o spolupráci s některou z uvedených britských firem, mohou kontaktovat obchodní oddělení Britského velvyslanectví na emailové adrese tradeinvest.pragc@fco.gov.uk nebo telefonicky na čísle 257 402 700.

„Zaznamenáváme velký zájem britských firem spolupracovat s českými obchodními partnery. Tato obchodní mise je toho dokladem,“ řekla ředitelka obchodního oddělení Britského velvyslanectví Zuzana Nagyová.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.