Před téměř devíti lety zasáhla firmu Silex, vyrábějící ložní prádlo, tragédie. Padesátiletý manžel Ivany Šachové, se kterým společně podnikali, náhle zemřel. I když takovou situaci s manželem nikdy neprobírali, žena věděla, že bude podnikat dál.

"Naštěstí jsem ve firmě měla na starosti jednání s dodavateli, takže její chod jsem znala. Kontaktovala jsem právníky, abychom zajistili ustanovení nového jednatele. Chtěla jsem zabránit právnímu vakuu, které by firmě uškodilo," vzpomíná Šachová, která dnes provozuje po Česku více než 30 prodejen SCANquilt.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.