Česká investiční společnost Wood & Company přistoupila ke změně názvu svých dvou nemovitostních fondů. Důvodem je snaha o lepší orientaci investorů.

Realitní podfond I., který vlastní obchodní centrum Harfa a také přilehlou administrativní budovu, se přejmenoval na Wood & Company Retail. Podfond Czechoslovak High Yield se nově jmenuje Wood & Company Office. Tento druhý fond se zaměřuje na investice do kvalitních kancelářských nemovitostí v Praze a Bratislavě. Do jeho portfolia patří Hadovka Office Park v Praze a čtyři prestižní budovy v Bratislavě: Aupark Tower, Westend Tower, Lakeside Park a BBC 5.

"Snažili jsme se tím docílit toho, aby investor okamžitě získal co nejpřesnější informaci o zaměření obou fondů – zda se jedná o investice do kancelářských prostor nebo obchodních center," uvedla Veronika Holíková, která má v investiční společnosti na starost marketing a komunikaci.

Oba podfondy jsou určené pro kvalifikované investory. Výše prvotní investice tedy činí nejméně jeden milion korun.

Související

 

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru