Skupina KKCG Karla Komárka se do realitního byznysu pustila teprve nedávno, ovšem s o to většími ambicemi. V průběhu pěti let plánuje do realitních projektů investovat zhruba devět miliard korun, z čehož tři miliardy vloží do nemovitostí z vlastního kapitálu.

Aktuálně má tato firma v přípravě dva realitní projekty v Praze 6 - dohromady za 2,5 miliardy korun. Firma podle Petra  Pujmana, předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti KKCG Real Estate dokončuje akvizici rezidenčního projektu v Praze 5 a další příležitosti hledá.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Skupina KKCG Karla Komárka chce v průběhu pěti let investovat do realitních projektů zhruba devět miliard korun. Dvěma z těchto projektů jsou Bořislavka centrum a projekt top rezidence Šárecké údolí, do kterých vloží celkem 2,5 miliardy.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.