The Prague Outlet se se svými 190 obchody má stát největším outletovým centrem nejen v Praze, ale i v České republice. Značkové zboží střední a vyšší třídy s výraznou slevou si lidé budou moct v blízkosti Letiště Václava Havla koupit nejdříve koncem příštího roku. HN to sdělili zástupci investora – společnosti Dreitonel.

Outletové centrum otevře v budově, kde mělo původně fungovat outletové centrum s názvem Galleria Moda. To ale kvůli realitní krizi nikdy neotevřelo. „Po převzetí vlastnictví rozsáhlé nemovitosti původně pojmenované jako Galleria Moda jsme od konce roku 2013 usilovně pracovali na definici nového produktu prémiového outletového centra,“ prohlásil člen představenstva investorské společnosti Dreitonel Martin Kubišta. 

Podle Kubišty žijí v 90minutové spádové oblasti lidé, kteří mají o 41 procent vyšší kupní sílu, než jaký je průměr kolem srovnatelných outletových center ve střední Evropě. "Jsme si jisti, že máme dostatečnou sílu spotřebitelským potenciálem naší spádové oblasti přesvědčit i módní značky, které Prahu zatím za dostatečně silnou outletovou příležitost nepovažovaly,“ říká Kubišta.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Druhým outletovým centrem v Praze se stane projekt The Prague Outlet. Otevře u Letiště Václava Havla na místě, kde mělo původně být outletové centrum Galleria Moda. První obchody mají otevřít na konci roku 2015.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.