Nejvíc se krize podepsala na velkých bytech. Nabídkové ceny čtyřpokojových bytů za poslední tři roky ztratily přes třicet procent hodnoty, a majitelé tak zaznamenávají největší ztráty. Podobně na tom je i kategorie bytů tři plus jedna, která se ve stejném období propadla o 29 procent. Menší byty spadly zhruba o čtvrtinu.

Rozklikněte si přehled cen bytů v letech 2008–2011. Najdete v něm i informaci o tom, že propad cen bytů v posledním roce zpomalil.

 

Statistiky cen bytů 2008-2011

 

Vyplývá to z aktuální statistiky realitních portálů www.realitycechy a www.realitymorava, která sleduje nabídkové ceny více než 500 tuzemských realitních kanceláří v celém Česku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Přinášíme přehled cen bytů, ve kterém najdete údaje o tom, jak se na jejich ceně podepsala krize. Nejvíc ztratily na hodnotě velké byty 4+1. Letos už ale propad cen bytů zpomaluje.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.