Podle nejnovějšího průzkumu agentury Median, jehož výsledky zveřejnily Hospodářské noviny, pokládají skoro tři čtvrtiny Čechů současné ceny bydlení za příliš vysoké.

Na tuto zprávu se zareagovala společnost EKOSPOL, která se rohodla nabízet byty projektu Rezidence Strašnice za cenu 50 000 Kč za metr čtvereční včetně DPH.

Podle generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti EKOSPOL Evžena Korce není možné nabízet slevy vždy a všude. Jako podmínku vidí dostatek vlastních finančních prostředků developera, které umožní stavět bez účasti bank a předprodanost bytů před dokončením výstavby.

V Rezidenci Strašnice vyjde šedesátimetrový byt 2+kk na cenu pod 3 milionů Kč, stometrový byt na méně než 5 milionů korun.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru