Rezidenční projekt Kajetánka vznikne v Praze 6 mezi ulicemi Radimova a Na Petynce na pozemku stávajícího parku o rozloze téměř 28 520 m2. Komplex zahrnuje čtyři nové domy o přibližně 145 luxusních bytech se zahrádkami, balkony nebo velkými terasami. Rozlehlé byty v kategorii Penthouse nabídnou luxusní bydlení s pohledem do zeleně obnoveného parku a na Pražský hrad.

Součástí projektu bude rekonstrukce dvou historických objektů - Vily a barokní Oranžerie. Komplex bude obklopen bohatou zelení anglického parku s prvky francouzské zah včetně zrekultivovaného stávajícího jezírka, altánku a labyrintu.

Na projektu Kajetánka se spolupodílejí společnosti Lapid Capital Ventures a Quinlan Private. Architektem projektuje je pražský ateliér LOXIA. Dodavatelem stavby je společnost Metrostav, pro kterou nebude Kajetánka prvním rezidenčním projektem v Praze 6. Metrostav zrealizoval v lokalitě u Tiché Šárky komplex rodinných a bytových domů obytného souboru Na Krutci.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru