Rezidenční projekt Kajetánka vznikne v Praze 6 mezi ulicemi Radimova a Na Petynce na pozemku stávajícího parku o rozloze téměř 28 520 m2. Komplex zahrnuje čtyři nové domy o přibližně 145 luxusních bytech se zahrádkami, balkony nebo velkými terasami. Rozlehlé byty v kategorii Penthouse nabídnou luxusní bydlení s pohledem do zeleně obnoveného parku a na Pražský hrad.

Součástí projektu bude rekonstrukce dvou historických objektů - Vily a barokní Oranžerie. Komplex bude obklopen bohatou zelení anglického parku s prvky francouzské zah včetně zrekultivovaného stávajícího jezírka, altánku a labyrintu.

Na projektu Kajetánka se spolupodílejí společnosti Lapid Capital Ventures a Quinlan Private. Architektem projektuje je pražský ateliér LOXIA. Dodavatelem stavby je společnost Metrostav, pro kterou nebude Kajetánka prvním rezidenčním projektem v Praze 6. Metrostav zrealizoval v lokalitě u Tiché Šárky komplex rodinných a bytových domů obytného souboru Na Krutci.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru