Jen málokterá firma se dodnes ani na okamžik nepozastavila, aby se zamyslela, zda a co jí může přinést veřejný cloud. Vidina provozovat firemní systémy či aplikace u externího poskytovatele, zbavit se starosti o provoz a údržbu infrastruktury, platforem nebo i samotné aplikace a vše přenechat na specialistech mimo firmu je jistě lákavá.

Zároveň však znamená vzdát se úplné kontroly nad svými daty, a částečně tedy dát všanc své know-how či obchodní kontakty atd. Podívejme se proto alespoň na několik základních otázek, které je třeba promyslet a vzít v úvahu, pokud o této alternativě vážně uvažujete.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.