Více než třetina zaměstnanců malých a středních firem má doma lepší počítač než v práci. Až čtyřicet procent pracovníků navíc považuje výdaje své firmy na informační technologie za nedostatečné. Firmy často nemají ani pravidla pro využívání vlastních zařízení zaměstnanci. Vyplývá to z průzkumu Mobilita ve světě malých a středních podniků společnosti Microsoft.

Téměř 30 procent zaměstnanců považuje technologie své firmy za zastaralé. Největší problém vidí v tom, že jim firma vůbec neposkytuje chytré telefony a že jejich pracovní počítače jsou pět až deset let staré. Dvěma pětinám z nich navíc chybí i přístup k pracovním dokumentům mimo kancelář.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.