CD, flash disky a podobné nosiče se pomalu stávají zastaralou záležitostí. Do popředí se dostávají webová úložiště, kde můžete firemní i své osobní dokumenty, fotky nebo soubory ukládat a mít je tak v zásadě kdekoli po ruce. Stačí být on-line a můžete je synchronizovat i se svým telefonem, nebo případně sdílet s dalšími lidmi.

Snad nejznámějšími takovými webovými úložišti jsou cloudové prostory služeb Dropbox, SkyDrive od Microsoftu a Disk od Googlu. Níže vám blíže popíšeme, jak se na těchto jednotlivých úložištích zaregistrujete a za jakých podmínek.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.