Elektronická pošta je dnes ve většině společností a organizací nejen hlavním komunikačním nástrojem, ale také primárním úložištěm takřka všech podnikových informací. Pokud dnes někdo hledá nějakou informaci, nepůjde většinou do adresáře na disku, ale do své poštovní schránky.

business intelligence

Business intelligence (BI) jsou dovednosti, znalosti, technologie, aplikace, kvalita, rizika, bezpečnostní otázky a postupy používané v podnikání pro získání lepšího pochopení chování na trhu a obchodních souvislostech.

Za tímto účelem provádí sběr, integraci, analýzu, interpretaci a prezentaci obchodních informací. Mohou zahrnovat samotné shromážděné informace nebo explicitní znalosti získané z informací.

Zdroj: Wikipedie

Jako taková se pak elektronická pošta stává zdrojem zajímavých dat typu business intelligence, ze kterých lze vypozorovat i takové věci, jako je produktivita jednotlivých zaměstnanců a efektivita celé firmy.

Bez ohledu na rozvoj sociálních sítí je dnes ve firmách hlavním komunikačním kanálem elektronická pošta a pravděpodobně všechny podnikové informace byly alespoň jednou sděleny, a tím pádem jsou uloženy někde v emailech.

Samozřejmě jako každý nástroj přinášejí e-maily spoustu výhod a vyšší efektivitu, ale na druhou stranu jsou také zdrojem řady negativních jevů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.