Rady pro podnikání
Vyzkoušejte si nový portál zaměřený na malé a střední firmy

VÍCE O PORTÁLU

REGISTRUJTE SE NA 30 DNÍ ZDARMA

Slovní spojení cloud computing se stalo módním před dvěma třemi roky. Velmi mnoho společností všech velikostí již zjistilo, že přináší výhody, ale pozitiva jsou nejvíce prokazatelné u malých, středních a nových společností.

Výhodou cloudu je především to, že roste s vámi, a to nejen z hlediska výkonu a šíře využívaných služeb, ale také z pohledu optimálních nákladů na zajištění bezpečnosti.

Malé firmy si oblíbily cloud proto, že jim uvolňuje ruce od řady byrokratických agend. Jiným důvodem je to, že cloudové aplikace se ovládají pomocí webu, od jednoduchého softwaru až po operační systémy, takže hardware se de facto stává postradatelným.

To platí i o programovém vybavení, protože cloud sám aktualizuje na webu potřebné aplikace. Ta, i data se pak už nenacházejí v lokálním počítači nebo v místní síti, nýbrž v onom (metaforickém) oblaku.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.