Slovníček pojmů

ERP  systém - podnikový informační systém, zkratka z anglického Enterprise Resource Planning. Pokrývají plánování a řízení všech klíčových procesů ve firmách

CRM systém - systém řízení vztahu se zákazníkem zkartka je z anglického Customer Relationship Management. Zahrnuje např. evidenci obchodnich partnerů a kontaktů, marketing, komunikaci,analýza a vyhodnocení atd.

České firmy pozvolna mění základní způsob ukládání a sdílení firemních dat a informací. Pryč je doba, kdy firemní data byla pouze na serverech uvnitř firmy.

Firmy stále více využívají k ukládání dat nejrůznějších sdílených cloudových služeb. Nejčastěji se jedná o cloudový ERP/CRM systém, kancelářské aplikace nebo úložiště dokumentů, faktur, fotek apod.

Používání těchto typů služeb zajišťuje na jedné straně obrovskou míru dostupnosti k uloženým datům a zároveň téměř 100% zálohu všech důležitých firemních dat.
Na druhé straně jsou tato data daleko více vystavena rizikům, která mohou porušit důvěrnost uložených dat a výrazně tak poškodit firmu. Jinak řečeno se data dostanou do nepovolaných rukou.

A kde se tyto hrozby skrývají?

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.