Dovolujete svým zaměstnancům využívat v zaměstnání svá vlastní zařízení jako počítač, mobil nebo tablet? Nebyli byste sami a dokonce je tento způsob čím dál populárnější. Podle globální studie společností Kaspersky Lab a B2B International hodlá využít v budoucnosti ve velké míře tzv. koncept BYOD (bring your own device, tedy přines si vlastní zařízení – pozn.red.) 72 procent dotázaných společností.

Přesně polovina z firem hodlá programy na využití vlastních zařízení aktivně podporovat. Druhá polovina je vidí jako nevyhnutelné, ať už je podporují nebo ne. Překvapivě koncept vlastních zařízení využívají spíše menší podniky.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.