Sociální síť

Sociální síť, zvaná též společenská síť, komunitní síť či komunita je propojená skupina lidí. V širším slova smyslu je sociální sítí každá skupina lidí, která spolu udržuje komunikaci různým prostředky.
V užším, moderním a značně převažujícím pojetí se sociální sítí nazývá služba na Internetu, která registrovaným členům umožňuje si vytvářet osobní (či firemní) veřejný či částečně veřejný profil, komunikovat spolu, sdílet informace, fotografie, videa, diskutovat a další aktivity.

Komunikace mezi uživateli sociálních sítí může probíhat buď soukromě mezi dvěma uživateli nebo (nejčastěji) hromadně mezi uživatelem a skupinou s ním propojených dalších uživatelů.

Zdroj: Wikipedie

Sociální média jsou kromě nových komunikačních kanálů mezi lidmi čím dál častěji využívány v obchodní sféře. V některých firmách tento trend vítají a nové možnosti mají u nich otevřené dveře, u jiných se stále zdráhají...

Sociálních sítí existuje mnoho a každá může sloužit k jinému využití. Sítě, jako např. Facebook, LinkedIn nebo Twitter, mohou posunout pracovní komunikaci na mnohem rychlejší a účinnější úroveň. Některé firmy pak dnes používají Facebook jako svůj intranet - vytvoří si svůj účet a mezi své "přátele" pustí jen své zaměstnance.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.