Zakládání tzv. rodinných kanceláří (family office) je současným trendem, který je populární mezi vlastníky společností a mezi těmi, kdo chtějí uspořit část svého času, který musí jinak věnovat chodu domácnosti a administrativou s tím spojenou záležitostem.

Rodinná kancelář může hrát svou roli i v řízení společnosti, kterou vlastní jeden z rodinných příslušníků.

Co to tedy rodinná kancelář, neboli family office, je? Většinou se jedná o samostatnou společnost založenou přímo rodinou, ale může to být i externí firma. Rodina svěří této kanceláři správu záležitostí, které se týkají chodu domácnosti, administrativu související s rodinným majetkem, právní otázky, daňová přiznání apod.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.